دانلود فیلم نفرین فاخته The Cuckoos Curse 2023 زیرنویس فارسی چسبیده نسخه کامل

دانلود فیلم نفرین فاخته The Cuckoos Curse 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 1080 و نسخه کم حجم

ژانر. دسته:
ترسناک
،
دلهره آور
،
فانتزی
،

زبان:
آلمانی اسپانیایی

سال انتشار:
2023

ساخته شده در:
آلمان ،
اسپانیا ،

کارگردان:

مار تارگرونا

بازیگران:

بلن کوئستا ،
هیلدگارد شرودر ،
خورخه سوکت ،

دوره زمانی:
103 دقایق

درباره فیلم The Cuckoos Curse 2023

فیلم The Cuckoos Curse 2023 فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا بلن کوستا، خورخه سوکت، هیلدگارد شروتر و کارگردانی مار تارگارونا در ژانر فانتزی، ترسناک، ترسناک است. فیلم The Cuckoos Curse 2023 که در سال 2023 ساخته شده است توانسته امتیاز 5.60 را از سایت imdb کسب کند و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes بگیرد. برای دانلود فیلم The Cuckoos Curse 2023 به سادگی می توانید کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس فرش ملعون فاخته 2023 با هر نسخه هماهنگ شده است تا شما دانلود کنید.

داستان فیلم نفرین فاخته محصول 2023

مارک و آنا تصمیم می گیرند با هانس و اولگا، زوج آلمانی بازنشسته ای که به صورت آنلاین با آنها آشنا شده اند، خانه خود را تغییر دهند، این نقل مکان به آرامی برای مارک و آنا به کابوس تبدیل می شود، زمانی که آنها متوجه می شوند که نقشه های دیگری برای آنها دارند…

فیلم The Cuckoos Curse را به صورت آنلاین تماشا کنید

Easy-See همچنین امکان تماشای آنلاین فیلم The Cuckoos Curse 2023 را با کیفیت های 360-720-1080-bluray و هماهنگ با زیرنویس فارسی فراهم می کند تا بتوانید به راحتی و با ترافیک همراه باشید. نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

فیلم The Cuckoos Curse را آنلاین با ترافیک نیم بها تماشا کنید

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت آسان ببین، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم نفرین فاخته در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که حجم مصرف اینترنت شما با دیدن هر فیلمی به نصف می رسد. و سریال کمتر پرداخت می کنید.

دانلود فیلم The Cuckoos Curse و زیرنویس با لینک مستقیم

تیم Easy Bebin پس از بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس فیلم The Cuckoos Curse را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روان بودن ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم و دریافت آن بسیار مناسب است. فقط به باکس دانلود بروید. به فیلم The Cuckoos Curse 2023 مراجعه کنید. همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده شده به فیلم تماشا کنید.

دانلود فیلم The Cuckoos Curse 2023 با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی این است که دیگر نیازی نیست فیلم The Cuckoos Curse 2023 و زیرنویس ها را به صورت جداگانه دانلود کنید و در این نسخه از فیلم، زیرنویس ها به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرند. می توانید با دانلود یا رفتن به بخش مشاهده آنلاین فیلم نفرین فاخته از این قابلیت استفاده کنید.