دانلود فیلم قاتل فرقه Cult Killer 2024 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت عالی

دانلود فیلم قاتل فرقه Cult Killer 2024 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 720p و دانلود رایگان

ژانر. دسته:
جنایی
،
نمایش
،
ماجرا
،

زبان:
انگلیسی

سال انتشار:
2024

ساخته شده در:
آمریکا ،

کارگردان:

جان کیز

بازیگران:

آلیس ایو ،
اولون فوئره ،
شلی هنیگ ،

دوره زمانی:
105 دقایق

درباره فیلم Cult Killer 2024

Cult Killer 2024 فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا شلی هنیگ، آلیس ایو، اولون فوئره و کارگردانی جان کییز در ژانر ماجرایی، جنایی، درام است. فیلم Cult Killer که در سال 2024 ساخته شده است توانسته امتیاز 5.30 را از سایت IMDB کسب کند و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes بگیرد. برای دانلود فیلم Cult Killer 2024 به سادگی می توانید کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس قلم خطی فرق با هر نسخه هماهنگ شده است تا دانلود کنید.

داستان فیلم Cult Killer

هنگامی که یک بازپرس خصوصی معروف به قتل می رسد، سرپرست او پرونده را به عهده می گیرد. همانطور که تحقیقات او آشکار می شود، او مجبور می شود با قاتل خود اتحادی خطرناک تشکیل دهد تا اسرار وحشتناک شهر را کشف کند و عدالت را برای …

فیلم Assassin Cult 2024 را به صورت آنلاین تماشا کنید

Ezi Bebin همچنین امکان نمایش آنلاین فیلم Assassin Cult 2024 را با کیفیت های مختلف 360-720-1080-bluray و هماهنگ با زیرنویس فارسی فراهم می کند تا بتوانید به راحتی و با ترافیک نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

تماشای آنلاین فیلم Cult Killer 2024 با ترافیک نیم بها

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت آسان ببین، علاوه بر امکانات زیادی که برای تماشای فیلم Cult Killer در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که میزان اینترنت مصرفی شما با دیدن هر فیلم و سریالی نصف می شود و هزینه کمتری می پردازید.

دانلود فیلم Cult Killer 2024 و زیرنویس با لینک مستقیم

تیم Easy Bebin پس از بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس های فیلم Cult Killer 2024 را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روان بودن ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم و دریافت آن بسیار مناسب است. ، کافی است به باکس دانلود مراجعه کنید به فیلم قاتل فرقه مراجعه کنید. همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده شده به فیلم تماشا کنید.

دانلود فیلم Cult Killer با زیرنویس چسبناک

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی این است که دیگر نیازی به دانلود فیلم cult killer و زیرنویس آن به صورت جداگانه نیست و در این نسخه از فیلم، زیرنویس ها به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرند. با دانلود یا رفتن به قسمت نمایش آنلاین فیلم Cult Killer می توانید از این قابلیت استفاده کنید.