دانلود فیلم خانه تکه تکه A House Made of Splinters 2022 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت عالی

دانلود فیلم خانه تکه تکه A House Made of Splinters 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 1080 و نسخه کم حجم

ژانر. دسته:
مستند
،

زبان:
روسی

سال انتشار:
2022

ساخته شده در:
آلمان ،
دانمارک ،
سوئد ،
فنلاند ،

کارگردان:

سیمون لرنگ ویلمونت

بازیگران:

آنجلیکا استولیاروا ،
ماریتا بورلوتسکا ،
اولگا ترونوا ،

دوره زمانی:
87 دقایق

درباره فیلم A House Made of Splinters

A House Made of Splinters 2022 فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا Marharyta Burlutska، Anjelika Stolyarova، Olga Tronova و کارگردانی Simon Lereng Wilmont در ژانر مستند است. فیلم A House Made of Splinters 2022 که در سال 2022 ساخته شده است توانسته امتیاز 7.20 را از سایت IMDB کسب کند و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes بگیرد. برای دانلود فیلم A House Made of Splinters به ​​سادگی می توانید کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس A House Made of Splinters – A House Made of Splinters 2022 با هر نسخه هماهنگ شده است تا شما دانلود کنید.

داستان فیلم House in Pieces

کودکان و کارکنان در نوع خاصی از خانه: مؤسسه ای برای کودکانی که در انتظار تصمیمات حضانت دادگاه از خانه های خود خارج شده اند. کارکنان تمام تلاش خود را می کنند تا اوقات فراغت کودکان را در آنجا امن و حمایت کنند.

تماشای آنلاین فیلم House in Pieces

Easy Watch همچنین امکان اکران آنلاین فیلم A House Made of Splinters 2022 را با کیفیت های مختلف 360-720-1080-bluray و هماهنگ با زیرنویس فارسی فراهم می کند تا بتوانید به راحتی و با ترافیک نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

تماشای آنلاین فیلم A House Made of Splinters 2022 با ترافیک نیم بها

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت آسان ببین، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم A House Made of Splinters 2022 در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که میزان اینترنت مصرفی شما با مشاهده هر فیلم و سریالی نصف می شود و کمتر پرداخت می کنید.

دانلود فیلم A House Made of Splinters 2022 و زیرنویس با لینک مستقیم

تیم آسان ببین پس از بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس فیلم خانه تکه را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روانی ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم و دریافت آن بسیار مناسب است. ، فقط به باکس دانلود بروید. به فیلم A House Made of Splinters 2022 مراجعه کنید. همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده شده به فیلم تماشا کنید.

دانلود فیلم A House Made of Splinters 2022 با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی این است که دیگر نیازی به دانلود فیلم و زیرنویس House of Pieces 2022 به صورت جداگانه ندارید و در این نسخه از فیلم، زیرنویس ها به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرند. می توانید با دانلود یا رفتن به بخش نمایش آنلاین A House Made of Splinters 2022 از این ویژگی استفاده کنید.