دانلود فیلم جاماندگان The Holdovers 2023 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت عالی

دانلود فیلم جاماندگان The Holdovers 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 1080 و دانلود رایگان

ژانر. دسته:
نمایش
،
کمدی
،

زبان:
انگلیسی

سال انتشار:
2023

ساخته شده در:
آمریکا ،

کارگردان:

الکساندر پین

بازیگران:

داواین جوی راندولف ،
دومینیک سسا ،
پل جیاماتی ،

دوره زمانی:
133 دقایق

درباره فیلم بازماندگان

The Holdovers 2023 فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا پل جیاماتی، داوین جوی راندولف، دومینیک سسا و کارگردانی الکساندر پین در ژانر کمدی، درام است. فیلم The Holdovers, the Survivors که در سال 2023 ساخته شده است توانسته امتیاز 8.40 را از سایت IMDB کسب کند و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes بگیرد. برای دانلود فیلم The Holdovers – Jamandag 2023 به سادگی می توانید کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس فرش 2023 بازماندگان با هر نسخه هماهنگ شده تا شما دانلود کنید.

داستان فیلم The Holdovers – Survivors 2023

یک معلم تاریخ بدخلق در یک مدرسه مقدماتی دورافتاده مجبور می شود در تعطیلات با دانش آموز مشکلی که جایی برای رفتن ندارد در محوطه دانشگاه بماند.

فیلم The Holdovers 2023 را به صورت آنلاین تماشا کنید

لیما فیلم همچنین امکان نمایش آنلاین فیلم “بازمانده ها” را با کیفیت های مختلف 360-720-1080-Bluray و هماهنگ با زیرنویس فارسی فراهم می کند تا بتوانید به راحتی و با ترافیک همراه باشید. نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

تماشای آنلاین فیلم The Holdovers

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت آسان ببین، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم The Holdovers 2023 در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که میزان اینترنت مصرفی شما با دیدن هر فیلم و سریال نصف شده و کمتر پرداخت می کنید

دانلود فیلم The Holdovers 2023 و زیرنویس با لینک مستقیم

تیم Easy Bebin پس از بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس های فیلم Jamangande 2023 را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روانی ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم بسیار مناسب است. رجوع به بازماندگان شود. همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده شده به فیلم تماشا کنید.

دانلود فیلم The Survivors با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی در این است که دیگر نیازی به دانلود فیلم و زیرنویس جامنگنده 2023 به صورت جداگانه نیست و در این نسخه از فیلم زیرنویس به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرد. می توانید با دانلود یا رفتن به بخش نمایش آنلاین فیلم The Holdovers 2023 از این ویژگی استفاده کنید.