دانلود فیلم این همونه Tatsama Tadbhava 2023 دوبله فارسی نسخه کامل

دانلود فیلم این همونه Tatsama Tadbhava 2023 دوبله فارسی
با کیفیت 1080 و نسخه کم حجم

ژانر. دسته:
جنایی
،
دلهره آور
،

زبان:
کانادا

سال انتشار:
2023

ساخته شده در:
هند ،

کارگردان:

ویشال آتریا

بازیگران:

چنا باسایا ،
دایویک آنیل ،
پاناگا بهارانا ،

دوره زمانی:
122 دقایق

خلاصه فیلم Tatsama Tadbhava، این همون 2023 هست

یک کارآگاه باتجربه پلیس در مورد یک پرونده گمشده گیج کننده تحقیق می کند که شبکه ای از رازها و دروغ ها را آشکار می کند.

شخصیت های فیلم Tatsama Tadbhava – این همان 2023 است

دایویک آنیل، چانا باسایا، پاناگا بهارانا

هر آنچه باید در مورد فیلم Tatsama Tadbhava بدانیم، این همان دوبله فارسی 2023 است.

تاتساما تدبهاوا که معادل فارسی آن همان محصول هند است. فیلم Tatsama Tadbhava 2023 فیلمی مهیج به کارگردانی ویشال آتریا با تماشا دایویک آنیل، چانا باسایا، پانناگا بهارانا و بازیگرانی مانند دایویک آنیل، چانا باسایا، پاناگا بهارانا و … در آن ایفای نقش کرده‌اند. همچنین همین فیلم – Tatsama Tadbhava 2023 برای اولین بار در سال 2023 در سینماهای هند اکران می شود.این فیلم که در ژانر جنایی ساخته شده است با کسب امتیاز 6.60 از معتبر توانسته شهرت خوبی کسب کند. سایت IMDB.

دانلود فیلم Tatsama Tadbhava این همون 2023 با لینک مستقیم

برای دانلود فیلم Tatsama Tadbhava همان با زیرنویس فارسی که به صورت ضمیمه و زیرنویس جداگانه موجود می باشد کافی است به قسمت دانلود باکس مراجعه کرده و با توجه به اطلاعات موجود کیفیت فیلم Tatsama Tadbhava را که به صورت زیر موجود می باشد بررسی نمایید. 360-720-1080 و Blu-ray (bluray) موجود است و همچنین برای تعیین نسخه زیرنویس این فیلم جذاب و دیدنی، برای دانلود این فیلم اقدام کنید.

اکران آنلاین این فیلم Tatsama Tadbhava با زیرنویس فارسی

همچنین می توانید فیلم Tatsama Tadbhava – This Same 2023 را به صورت آنلاین در این سایت مشاهده کنید. برای تماشای این فیلم پرطرفدار کافیست به قسمت مشاهده آنلاین مراجعه کنید و سپس کیفیت مورد نظر خود و همچنین زیرنویس فیلم را انتخاب کنید یا اگر می توانید فیلم Tatsama Tadbhava را تماشا کنید همین 2023 را با دوبله فارسی انتخاب کنید و از دیدن این فیلم لذت ببرید. تا نهایت. گرفتن

همچنین در نظر داشته باشید که تماشای آنلاین فیلم Tatsama Tadbhava در سایت فیلم و سریال آسان ببین رایگان بوده و نرخ و حجم مصرف اینترنت شما نیم بها محاسبه می شود.