دانلود فیلم اژدها وارد می شود Enter the Dragon 1973 دوبله فارسی نسخه کامل

دانلود فیلم اژدها وارد می شود Enter the Dragon 1973 دوبله فارسی
با کیفیت 1080 و نسخه کم حجم

ژانر. دسته:
عمل
،
جنایی
،
دلهره آور
،

زبان:
انگلیسی کانتونی

سال انتشار:
1973

ساخته شده در:
آمریکا ،
هنگ کنگ ،

کارگردان:

رابرت کلوز

بازیگران:

بروس لی ،
جیم کلی ،
جان ساکسون ،

دوره زمانی:
102 دقایق

درباره فیلم The Dragon Enters 1973

Enter the Dragon فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا بروس لی، جان ساکسون، جیم کلی و کارگردانی رابرت کلوز در ژانر اکشن، جنایی، ترسناک می باشد. فیلم Enter the Dragon 1973 که در سال 1973 ساخته شده است توانسته امتیاز 7.60 را از سایت IMDB کسب کند و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes بگیرد. برای دانلود فیلم The Dragon Enters 1973 به سادگی می توانید کیفیت و نسخه مناسب را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس Enter the Dragon 1973 برای دانلود با هر نسخه هماهنگ شده است.

داستان فیلم Enter the Dragon

مردی که در هنرهای رزمی مهارت بالایی دارد، وقتی توسط یک مجرم بزرگ برای شرکت در یک مسابقه هنرهای رزمی دعوت می شود، می پذیرد که جاسوس شود. اگرچه او اهداف دیگری از پذیرش این دعوت دارد.

فیلم Enter the Dragon را به صورت آنلاین تماشا کنید

همچنین Ezi Bebin امکان نمایش آنلاین فیلم Enter the Dragon را با کیفیت های مختلف 360-720-1080-bluray و هماهنگ با زیرنویس فارسی فراهم می کند تا بتوانید به راحتی و با ترافیک نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

فیلم Enter the Dragon 1973 را به صورت آنلاین با ترافیک نیم بها تماشا کنید

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت آسان ببین، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم Enter the Dragon، 1973 در دسترس است، این مزیت را نیز دارید که میزان اینترنت مصرفی شما با مشاهده هر فیلم و سریال ها نصف می شوند و شما هزینه کمتری می پردازید.

دانلود فیلم Enter the Dragon و زیرنویس با لینک مستقیم

تیم Easy Bebin پس از بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس های فیلم Enter the Dragon 1973 را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روانی ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم و دریافت بسیار مناسب است. آن را کافیست به کادر دانلود فیلم Enter the Dragon 1973 مراجعه کنید. همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده شده به فیلم تماشا کنید.

دانلود فیلم Enter the Dragon 1973 با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی در این است که دیگر نیازی به دانلود فیلم و زیرنویس Enter the Dragon ندارید، Enter the Dragon 1973 را جداگانه ندارید و در این نسخه از فیلم، زیرنویس ها به صورت خودکار قرار می گیرند. روی فیلم با دانلود یا رفتن به بخش نمایش آنلاین فیلم Enter the Dragon 1973 می توانید از این قابلیت استفاده کنید.