دانلود فیلم آناپورانی Annapoorani 2023 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت عالی

دانلود فیلم آناپورانی Annapoorani 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
با کیفیت 4k و نسخه کم حجم

ژانر. دسته:
نمایش
،

زبان:
تامیل

سال انتشار:
2023

ساخته شده در:
هندوستان ،

کارگردان:

نیلش کریشنا

بازیگران:

جی ،
نایانتارا ،
ساتیاراج ،

دوره زمانی:
146 دقایق

درباره فیلم Annapoorani – Annapoorani 2023

آناپورانی فیلمی بسیار خوش ساخت با تماشا نایانتارا، ساتیاراج، جای و به کارگردانی نیلش کریشنا در ژانر درام است. فیلم Annapoorani 2023 که در سال 2023 ساخته شده است توانسته امتیاز 3.60 را از سایت IMDB کسب کند و همچنین … درصد را از Rotten Tomatoes بگیرد. برای دانلود فیلم آناپورانی به سادگی می توانید کیفیت و نسخه مورد نظر خود را از باکس دانلود پایین صفحه انتخاب کنید. همچنین زیرنویس فرش آناپورانی – Annapoorani 2023 با هماهنگی هر نسخه برای دانلود برای شما قرار داده شده است.

داستان فیلم آناپورانی – Annapoorani 2023

دختری که در خانواده ای ارتدوکس به دنیا آمده، آرزو دارد بهترین سرآشپز هند شود. او در مسیر خود با حوادث و چالش هایی روبه رو می شود و برای رسیدن به آرزویش از باورها و تعصبات مرسوم خود فراتر می رود.

تماشای آنلاین فیلم Annapurani

Easy Watch همچنین امکان نمایش آنلاین فیلم Annapoorani, Annapoorani 2023 را با کیفیت های مختلف 360-720-1080-bluray و هماهنگ با زیرنویس فارسی فراهم می کند تا بتوانید به راحتی و با ترافیک همراه باشید. نصف قیمت این فیلم بسیار جالب را ببینید.

تماشای آنلاین فیلم Annapoorani 2023 با ترافیک نیم بها

همچنین با تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت آسان ببین، علاوه بر امکانات فراوانی که برای تماشای فیلم های آناپورانی در اختیار شما قرار می گیرد، این مزیت را نیز دارید که حجم مصرف اینترنت شما با دیدن هر فیلم و سریال به نصف می رسد. و هزینه کمتر است شما پرداخت می کنید

دانلود فیلم Annapoorani و زیرنویس با لینک مستقیم

تیم آسان تماشا پس از بررسی تمامی زیرنویس ها بهترین زیرنویس های فیلم آناپورانی را در اختیار شما قرار داده است که هم از نظر روانی ترجمه و هم از نظر هماهنگی با فیلم بسیار مناسب است و برای دریافت آن برای رفتن به باکس دانلود فیلم آناپورانی کافی است. ، به Annapurani 2023 مراجعه کنید همچنین می توانید زیرنویس فیلم را به صورت مستقل یا چسبیده شده به فیلم تماشا کنید.

دانلود فیلم Annapurani 2023 با زیرنویس چسبیده شده

تفاوت این نسخه با نسخه معمولی در این است که دیگر نیازی به دانلود فیلم آناپورانی و زیرنویس آن به صورت جداگانه نیست و در این نسخه از فیلم زیرنویس به صورت خودکار روی فیلم قرار می گیرد. با دانلود یا رفتن به بخش مشاهده آنلاین فیلم Annapoorani 2023 می توانید از این قابلیت استفاده کنید.